Політика конфіденційності

Інтернет-магазин topki.od.ua з повагою ставиться до своїх користувачів та їх персональних даних. Користувачі можуть переглядати сторінки нашого сайту, не повідомляючи жодних персональних даних. Але для надання послуг з продажу Товарів, їх доставки, прийому та узгодження замовлень, та вирішення інших супутніх питань нам будуть потрібні Ваші контактні дані. Персональні дані наших Користувачів ми не передаємо стороннім особам і захищаємо їх конфіденційність.

1. Терміни й поняття

1.1. Персональні дані – інформація або сукупність інформації про фізичну особу, яка може конкретно ідентифікувати дану особу.

1.2. Обробка персональних даних будь-яка дія або сукупність дій, таких як збір, реєстрація, зберігання, оновлення, відновлення, використання, поширення і знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

1.4. Користувач суб’єкт персональних даних, будь-яка дієздатна фізична особа, яка зареєструвалася на сайті topki.od.ua з ціллю ознайомлення з контентом сайту, а також для замовлення та дистанційної купівлі товару, викладеного на сайті topki.od.ua.

2. Загальні положення

2.1 Даний документ встановлює порядок обробки персональних даних Користувача. Свої персональні дані Користувач надає нам під час оформлення замовлення через кошик Інтернет-магазину, під час оформлення замовлення за вказаними на сайті телефонами, та при створенні Користувачем Особистого кабінету (реєстрація на сайті). Обов’язкова для надання послуг інформація має спеціальні позначки. Іншу інформацію Користувач може надати за бажанням.

2.2. Конфіденційність персональних даних є обов’язковою умовою для отримання нами доступу до персональних даних Користувача. Ми не передаємо конфіденційні дані Користувачів стороннім особам, окрім випадків, передбачених законодавством України.

2.3. Використання Користувачем сайту інтернет-магазину topki.od.ua означає, що Користувач цілком і беззаперечно згоден з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних.

2.4. У випадку незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач має припинити використання сайту інтернет-магазину topki.od.ua.

2.5. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем. Тому адміністрація сайту не несе відповідальність за збитки, спричинені наданням помилкової, неправдивої чи недостатньої інформації для виконання замовлення (помилкова адреса доставки, телефон тощо).

2.6. Інтернет-магазин topki.od.ua не несе відповідальність за збитки, що можуть бути спричинені недбалим ставленням Користувача до зберігання своїх логіну та паролю, в разі розкриття яких сторонні особи можуть отримані персональні дані Користувача.

3. Мета збору і обробки персональних даних Користувача

3.1. Інтернет-магазин topki.od.ua збирає і зберігає лише ті персональні дані, що необхідні для надання послуг з продажу та доставки замовлених і придбаних у нас Товарів.

3.2. Інтернет-магазин topki.od.ua збирає персональні дані, такі як ім’я, прізвище, контактний телефон, електронну пошту, а також адресу для доставки придбаного Товару.

3.2. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

4. Умови надання доступу до бази даних

4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків, що визначені законодавством України.

4.2. Користувач погоджується з тим, що його персональні дані або їх окрема частина можуть бути передані службам-перевізникам, організаціям поштового зв’язку та ін. виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті topki.od.ua чи за вказаними на сайті телефонами, включаючи доставку Товару.

4.3. При втраті або розголошенні персональних даних інтернет-магазин topki.od.ua інформує Користувача про втрату чи розголошення персональних даних.

4.4. Інтернет-магазин topki.od.ua приймає всі необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного доступу, знищення, копіювання, поширення та інших неправомірних дій сторонніх осіб.

5. Зміна Користувачем персональних даних

5.1. Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надані ним персональні дані або їх частину в «Особистому кабінеті (у розділі «Мій профіль»).

6. Зміна Політики конфіденційності

6.1. Адміністрація сайту має право змінити умови Політики конфіденційності з відповідним оновленням документу «Політика конфіденційності«, розміщеного на сайті topki.od.ua.

7. Питання та пропозиції з приводу Політики конфіденційності сайту

7.1 Всі пропозиції або питання, що стосуються чинної Політики конфіденційності слід надсилати на електронну адресу info@topki.od.ua.

8. Авторські права на контент сайту topki.od.ua

7.1. Всі права на контент сайту topki.od.ua належать ФОП Ощепков О. С. або використовуються за згодою із правовласниками. Даний сайт в цілому, і окремі його елементи охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права», іншими актами чинного законодавства України та міжнародними договорами.

Меню